Daca tot a venit caldura a venit deja se redeschid piscinile din Iasi, ei bine LaPlaya Pool isi deschide portile pentru dumneavoastra incepand de vineri, 20 mai incepand de dimineata. Accesul la petrecerea de deschidere se face doar pe baza cardului de membru.
[fblikebutton]
























IASI-CITY.RO
May 19, 2011 at 7:23 pm
nu va fi nici o petrecere, induci lumea in eroare 🙂